Yeni nesil teknoloji
ajansıyız!

Yeni teknolojiler ile tecrübe ve yaratıcılığı birleştirerek işe yarar araçlar, sunumlar yapmaktır işimiz.

BİZİ TANIYIN!

Citrus Design, genç ve dinamik kadrosuyla yeni nesil bir teknoloji ajansıdır

Evet; Citrus Design, genç ve dinamik kadrosuyla yeni nesil bir teknoloji ajansıdır.

Ama; Her ne kadar genç bir ekipsek de kadromuzda geçen uzun yılların tecrübelerini yeni nesillere aktarmaya çalışan dinazorlar da bulunur. Her konuşmaya başladıklarında “teknoloji nereye geldi hocam”, “biz bu işe başladığımızda internet diye birşey henüz yoktu”, “abi amerika’da ilk kez iki bilgisayarı uzak noktada birbirlerine bağlayıp ekranda yazıştıklarını duyduğumuzda ne kadar heyecanlanmıştık” dediklerinden sıkıntı verir her toplantıları.

Citrus Design olarak bizlerin görevi aslında yeni teknolojiler ile tecrübe ve yaratıcılığı birleştirerek işe yarar araçlar, sunumlar yapmaktır. Web sitesi tasarım ve SEO çalışmalarından, Oracle, SAP, PHP gibi altyapılardan tutunda xml ve veritabanı yönetimi, crm ve e-ticaret yazılımlarına kadar geniş bir alanda tecrübe ve bilgi birikimimiz ile altından kalkamayacağımız proje yok malesef.

Yaptıklarımız ve yapabileceklerimizi anlatmaktansa önce sizi tanıyıp ihtiyaçlarınızı öğrenip sizin için neler yapabileceklerimizi projelendirmek isteriz. Kısaca internet ve bilişim teknolojileri konusunda sizin çözüm ortağınız olmak istiyoruz.

No Content Found

our skill and knowledge base.

WEB SİTE
TASARIM ve SEO
UYGULAMALARI

Logo ve
Kurumsal
KİMLİK

E-TİCARET SİTE ve
ENTEGRASYONLARI

İŞ GELİŞTİRME
ve Özel YAZILIMLAR

Copyright 2020 - by Citrus Design