Teknoloji Ajansı olarak neler yaparız?

Fikirlerinizi ve İhtiyaçlarınız Neler?

BİZİMLE PAYLAŞIN!

Citrus Design olarak yaptığımız başlıca işler

Başlıca yaptığımız işleri bizi daha iyi tanımanız için biraz daha detaylandırmalıyız.

 

WEB Sitesi Tasarım ve Yayınlanması

Sizi tanıyıp, hedef kitlenize ulaşmak ve sizi daha iyi anlatmak için web sitenizi tasarlarız. Hali hazırdaki kurumsal kimliğinize uygun olarak mesajlarınızı ve imajınızı internete taşırız. Sitenizin tasarlanması ve kurulmasından başlayarak yayınlanması, iletişim araçları ve email hizmetlerini ihtiyaçlarınız doğrultusunda anahtar teslimi bir mantıkla sunarız.

 

SEO, Reklam, Güncelleme ve Sosyal Medya Danışmanlığı

İhtiyaçlarınız ve hedefleriniz dahilinde sizinle ilgili gelişmeleri ve haberleri internette günceller ve hedef kitlenize ulaşmasını sağlarız. Web Sitenizi güncel tutarız. SEO ve Reklam çalışmalarınızı planlar ve yürütürüz. Sosyal Medya iletişiminizi aktif ve güncel tutar, hedef kitleniz ile aranızdaki bağı sıkılaştırırız.

 

Logo ve Kurumsal Kimlik Hizmetleri

Logo ve diğer Uygulamalar, görsel ve basılı materyeller, sizin ve markanızın tanınmasında, büyümesinde önemli bir etken. Size ve hedef kitlenize uygun olarak Firmanız ve Markanız için tüm Logo ve Kurumsal Kimlik çalışmalarınızı ve uygulamalarını hazırlarız. İsterseniz anahtar teslimi mantıkla tüm baskı ve matbaa işlerinizi de yürütür, size hazır teslim ederiz.

 

E-Ticaret Site ve Entegrasyonları

Bir uzmanlık alanımız da E-Ticaret. Altyapı yazılımlarından görsel tasarımı ve sunumlarına, içerik ve ürün yönetiminden güvenlik ve e-marketing danışmanlığına kadar a’dan z’ye  projenin tüm etaplarında yanınızda olabiliriz. Altyapıyı ve yazılımları sizin ihtiyaçlarınıza göre özel olarak hazırlarız. Hedef kitlenize ve kurumsal kimliğinize uygun tasarım ve görsel pazarlama araçlarını uygularız. Ödeme, sipariş, CRM yönetimi ve xml altyapılarını kurarız. İhtiyaçlarınız dahlinde SEO, Sosyal Medya ve Reklam projeleri geliştiririz ve Kampanya uygulamalarında yanınızda oluruz.

 

İş Geliştirme ve Özel Yazılımlar

İşinizi yönetmekte ve yürütmekte ihtiyacınız olan tüm iş geliştirme, paket ve özel yazılım hizmetlerini sunarız. Raporlama, Veritabanı Yönetimi, CRM Uygulamaları, XML ve Veri Entegrasyonları… Tüm altyapı ve yazılımlarda tecrübeli ve uzman bir ekiple planlama ve danışmanlık hizmetlerinden kurulum ve eğitime kadar olan tüm etaplarda hizmet verebiliriz.

 

Siz sadece bize ne istediğinizi ve neye ihtiyacınız olduğunu söyleyin; gereken tüm detayları bize bırakın, biz işimizi yapalım.

 

Copyright 2020 - by Citrus Design